PLENNEWSLETTERfacebooktwitteryoutube

1 października 2016
Warsztaty "Ręką-dzieło"
Godzina: 11:00
Wolne miejsca: 5
Cykl warsztatów twórczych. Na zajęciach sprawdzimy różne formy i techniki rękodzieła artystycznego - będziemy budować, kleić, wycinać, haftować, szyć bez igły a przede wszystkim dobrze się bawić. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności, stworzyć piękne przedmioty i odkryć swoje nowe hobby...Na kolejnych zajęciach przeniesiemy się do krainy kolorowych ptaków, spotkamy się z przyjaciółmi Króla Maciusia, poznamy symbolikę światła i zmierzymy się miarą krawiecką. Przyjdź i odkryj, jaki drzemie w Tobie talent!
WYBIERZ
8 października 2016
Warsztaty "Detektywi sztuki"
Godzina: 11:00
Wolne miejsca: 3
Cykl warsztatów twórczych. Zadaniem detektywów będzie zanurzenie się w świat sztuki różnych czasów, bliskich i dalekich kultur i ludzi. Poszukamy wspólnych mianowników. Będziemy rzucać pomysłami, odczytywać szyfry a przede wszystkim ćwiczyć wyobraźnię. Forma naszych spotkań też będzie różna i często zaskakująca! Wykorzystamy do pracy wszystkie zmysły, spróbujemy różnych technik malarskich, odwołamy się do naszych emocji. Tematy kolejnych naszych spotkań to: przyjaźń, kolor, słońce, zwierzęta i sny.
WYBIERZ
9 października 2016
Warsztaty „Święto Rosz Haszana – stworzenie świata”
Godzina: 11:00
Wolne miejsca: 26
Cykl warsztatów o kulturze i tradycji żydowskiej. Jak powstał świat? Poznajemy święto żydowskiego nowego roku. Wspólnie stworzymy improwizowany spektakl światła, ruchu i muzyki. Warsztat z udziałem muzyków i pedagogów teatru.
WYBIERZ
Wybierz inny dzień w kalendarzu powyżej.