PLENNEWSLETTERfacebooktwitteryoutube

29 października 2016
Warsztaty "Rodzinny klub filmowy"
Godzina: 11:00
Wolne miejsca: 20
Cykl warsztatów twórczych. Zapraszamy do klubu dla dzieci, w którym wspólnie oglądamy filmy, a po nich rozmawiamy i dzielimy się tym, co przyniosły nam filmowe opowieści. Obejrzane historie posłużą nam do lepszego poznawania otaczającego świata – różnorodności jego mieszkańców, kultur, religii czy obyczajów. Każde zajęcie to także ćwiczenia z wykorzystaniem różnych metod i technik, które zainspirują nas do otwierania się na inność i do pozytywnej zmiany w duchu tolerancji i empatii.
WYBIERZ
5 listopada 2016
Warsztaty "Ręką-dzieło"
Godzina: 11:00
Wolne miejsca: 19
Cykl warsztatów twórczych. Na zajęciach sprawdzimy różne formy i techniki rękodzieła artystycznego - będziemy budować, kleić, wycinać, haftować, szyć bez igły a przede wszystkim dobrze się bawić. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności, stworzyć piękne przedmioty i odkryć swoje nowe hobby...Na kolejnych zajęciach przeniesiemy się do krainy kolorowych ptaków, spotkamy się z przyjaciółmi Króla Maciusia, poznamy symbolikę światła i zmierzymy się miarą krawiecką. Przyjdź i odkryj, jaki drzemie w Tobie talent!
WYBIERZ
6 listopada 2016
Warsztaty „Nie od razu Kraków zbudowano”
Godzina: 11:00
Wolne miejsca: 42
Cykl warsztatów o kulturze i tradycji żydowskiej. Jak wyglądał Kraków sprzed 400 lat? Czym to miasto różni się od miasta, w którym mieszkacie? Na wystawie stałej poznamy plany starego Krakowa z żydowskim Kazimierzem, a później sami zbudujemy wielką makietę miasta.
WYBIERZ
Wybierz inny dzień w kalendarzu powyżej.