PLENNEWSLETTERfacebooktwitteryoutube

PRZEFILTRUJ PO GRUPIE WYDARZEŃ LUB WYBIERZ Z WIDOCZNYCH PONIŻEJ:

Stolarka dla dzikich dzieci
Data: 16 grudniaGodz.: 11:00Wolne miejsca: 0
Mamy dla Was całą stertę drewna prosto z lasu! Deski, pniaczki, kłody, z których wspólnie zbudujemy drewniane projekty. Będziemy piłować, wiercić, szlifować i wbijać gwoździe! Poznamy różne gatunki drzew. Zajęcia przygotowane i prowadzone przez Dzikie Dzieci.
BRAK BILETÓW
Kolor czerwony
Data: 17 grudniaGodz.: 11:00Wolne miejsca: 0
Czy kolor istnieje naprawdę, czy jest tylko złudzeniem? Czy każdy widzi kolory tak samo? Na warsztatach przyjrzymy się czerwieni, która wywołuje silne reakcje u dzikich zwierząt. A z czym Wam się kojarzy kolor czerwony? Razem z artystkami stworzymy własne kolory, używając różnych technik do ich mieszania. W sposób twórczy odpowiemy też na postawione wyżej pytania. INSPIRACJĄ DO WARSZTATÓW STANIE SIĘ WYSTAWA CZASOWA „KREW. ŁĄCZY I DZIELI”
BRAK BILETÓW
Do rymu w praktyce
Data: 23 grudniaGodz.: 11:00Wolne miejsca: 1
Do czego służy poezja? Z pewnością pobudza wyobraźnię, uczy wrażliwości. Jednak czy możemy zaczerpnąć z niej pomysły na piękne przedmioty? Zapraszamy na zajęcia z rękodzieła, podczas których inspiracji do twórczej pracy szukać będziemy w wierszach Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Cykl poprowadzą Szymon Gotowski i Aleksandra Karkowska-Rogińska.
Wybierz inny dzień w kalendarzu powyżej.