PLENNEWSLETTERfacebooktwitteryoutube

10 grudnia 2016
Warsztaty "Detektywi sztuki"
Godzina: 11:00
Wolne miejsca: 0
Cykl warsztatów twórczych. Zadaniem detektywów będzie zanurzenie się w świat sztuki różnych czasów, bliskich i dalekich kultur i ludzi. Poszukamy wspólnych mianowników. Będziemy rzucać pomysłami, odczytywać szyfry a przede wszystkim ćwiczyć wyobraźnię. Forma naszych spotkań też będzie różna i często zaskakująca! Wykorzystamy do pracy wszystkie zmysły, spróbujemy różnych technik malarskich, odwołamy się do naszych emocji. Tematy kolejnych naszych spotkań to: przyjaźń, kolor, słońce, zwierzęta i sny.
BRAK BILETÓW
17 grudnia 2016
Warsztaty "Stolarka dla dzieci"
Godzina: 11:00
Wolne miejsca: 0
Cykl warsztatów twórczych. Będziemy dłubać w drewnie i dzielić się tą frajdą z innymi. Zachęcimy Was do majsterkowania i realizowania własnych pomysłów na drewniane dodatki i prezenty. Nauczymy korzystania z tradycyjnych i nowoczesnych narzędzi, i pomożemy stworzyć drewniane projekty. Na kolejnych zajęciach wykonamy: okręty, bujaki, tabliczki z imieniem, roboty ze ścinków i malowane zwierzaki.
BRAK BILETÓW
18 grudnia 2016
Warsztaty „Chanukowe warsztaty rodzinne”
Godzina: 15:00
Wolne miejsca: 88
Chanuka – święto świateł i radości! Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie dzieci i ich opiekunów. Na terenie całego muzeum czekać będą na Was niezwykłe atrakcje – na warsztatach zrobicie własne świece techniką decoupage i chanukije z gliny. Skosztujecie świeżo wypieczonych pączków i zagracie w drejdla. Będziecie mogli poeksperymentować ze światłem, wysłuchać opowieści chanukowych i wziąć udział w koncercie chanukowym chóru Alla Pollacca.
WYBIERZ
Wybierz inny dzień w kalendarzu powyżej.