PLENNEWSLETTERfacebooktwitteryoutube

Stolarka dla dzikich dzieci
Godzina: 11:00
Wolne miejsca: 0
Mamy dla Was całą stertę drewna prosto z lasu! Deski, pniaczki, kłody, z których wspólnie zbudujemy drewniane projekty. Zapraszamy na warsztaty twórcze, gdzie nauczymy się pracować przy użyciu tradycyjnych narzędzi stolarskich. Będziemy piłować, wiercić, szlifować i wybijać gwoździe! Poznamy różne gatunki drzew w najrozmaitszej postaci. Warsztaty przygotowane i prowadzone przez Dzikie Dzieci.
BRAK BILETÓW
iMaciuś
Godzina: 11:00
Wolne miejsca: 0
Tym razem do twórczej pracy wykorzystamy nowe technologie. Będziemy projektować w wirtualnej przestrzeni, konstruować inteligentne maszyny i pojazdy. Łączyć zabawę z nauką programowania. Sprawdzimy do czego można wykorzystać technikę w muzeum. Warsztaty przygotowaliśmy we współpracy firmą Cortland zajmującą się rozwiązaniami dla edukacji opartymi na produktach Apple.
BRAK BILETÓW
Nocnik nad nocnikami – spotkanie z autorką książki Aloną Frankel i rozmowa z psychologiem dziecięcym
Godzina: 11:00
Wolne miejsca: 6
Lato to świetny moment na pozbycie się pieluchy! Stoicie przed tym wyzwaniem? Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z naszymi gościem specjalnym Aloną Frankel, izraelską autorką książek dla dzieci, m.in. bestselleru pt. „Nocnik nad nocnikami”. W rozmowie weźmie udział psycholog dziecięcy, który opowie o najważniejszych etapach wczesnego rozwoju i wskaże dobre praktyki, rozwieje wątpliwości nurtujące rodziców dzieci w wieku 0-3. Warsztatom towarzyszyć będą działania stymulujące aktywność twórczą najmniejszych dzieci.
WYBIERZ
Wybierz inny dzień w kalendarzu powyżej.