Wybierz termin

PRZEFILTRUJ PO GRUPIE WYDARZEŃ LUB WYBIERZ Z WIDOCZNYCH PONIŻEJ:

Joga na Łące Leśmiana
Data: 3 sierpniaGodz.: 17:30Wolne miejsca: 84
Odetchnij i zrelaksuj się na "Łące Leśmiana". Podczas plenerowych zajęć jogi poznasz najważniejsze pozycje i sekwencje jogi. Nauczysz się, jak prawidłowo oddychać, by zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł. Zajęcia poprowadzi Natalia Grądzka.
"Bulwar zachodzącego słońca"(Sunset Boulevard), reż. B.Wilder
Data: 4 sierpniaGodz.: 21:00Wolne miejsca: 0
Dzięki Wilderowi zaglądamy za kulisy hollywoodzkiego świata i odkrywamy losy dwójki bohaterów, Joego Gillisa, niespełnionego zawodowo scenarzysty i Normy Desmond, hollywoodzkiej gwiazdy, której kariera chyli się ku końcowi. Mroczne dzieło słynnego reżysera pełne jest gorzkiego humoru i nieszablonowo prowadzonej narracji. Miejsce: "Łąka Leśmiana" – zielonym skwerze przed Muzeum POLIN.
BRAK BILETÓW
Sąsiedzka rabatka - warsztaty ogrodnicze z Łukaszem Skopem
Data: 7 sierpniaGodz.: 16:00Wolne miejsca: 18
Zostań miejskim ogrodnikiem! Podczas tegorocznych wakacji ponownie zapraszamy mieszkańców Warszawy, a szczególnie Muranowian do wspólnego sadzenia kwiatów i ziół na "Łęce Leśmiana" – zielonym skwerze przed Muzeum POLIN. Naszym przewodnikiem po miejskim ogrodnictwie będzie Łukasz Skop.
Wycieczka rowerowa – Szlakiem warszawskich murali
Data: 8 sierpniaGodz.: 11:00Wolne miejsca: 0

Podczas wycieczki rowerowej poznamy historie osób, wydarzeń i miejsc, upamiętnionych na ścianach warszawskich ulic. Trasa ma charakter rekreacyjny – będziemy przemieszczać się głównie po ścieżkach rowerowych (pojedyncze fragmenty trasy trzeba będzie przejechać ulicą).

 

Miejsce zbiórki: przed budynkiem Dworca Gdańskiego.

 

UWAGA: Warunkiem udziału w wycieczce jest posiadanie własnego roweru (organizator nie zapewnia sprzętu). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wypadki w trakcie wycieczki.

Wydarzenie towarzyszące wystawie plenerowej "Pełno ich nigdzie. Przywracanie pamięci o polskich Żydach w przestrzeni miejskiej".

BRAK BILETÓW
Wybierz inny dzień w kalendarzu powyżej.