PLENNEWSLETTERfacebooktwitteryoutube

PRZEFILTRUJ PO GRUPIE WYDARZEŃ LUB WYBIERZ Z WIDOCZNYCH PONIŻEJ:

Dzieci to żywioł – ciekawe, który?
Data: 14 grudniaGodz.: 11:00Wolne miejsca: 0
Dzieci wyrażają swoje emocje przez dynamiczny, intuicyjny ruch. Komunikują się ze światem całym sobą! Zapraszamy Was do tańca w muzeum. Będziemy poszukiwać odpowiednich ruchów, gestów, rytmów, a także kolorów do wytańczenia czterech żywiołów: ziemi, wody, ognia i powietrza. Wytańczymy fale morskie „płynące” w muzeum, życiodajne strumienie, płomienie ognia w kominku w domu, światło świec, wiatr szumiący w gajach oliwnych i rozwiewający piaski pustyni. Warsztaty poprowadzi pracowniczka Muzeum Narodowego we Wrocławiu, Barbara Przerwa. Warsztaty dla dzieci 4-10 lat wraz z opiekunami.
BRAK BILETÓW
Warsztaty rodzinne "Światła Chanuki" – wydarzenie specjalne dla rodzin z dziećmi
Data: 15 grudniaGodz.: 15:00Wolne miejsca: 0
Chanuka to bardzo radosne żydowskie święto. Ulubione święto wszystkich dzieci. Jak co roku zapraszamy najmłodszych wraz z opiekunami do wspólnej zabawy. W całym budynku pojawią się stanowiska twórczej pracy, na których powstaną m.in. ozdobne fluorescencyjne przedmioty, kolorowe oliwy. Tradycje żydowskiego świętowania poznamy uczestnicząc w grze terenowej, która zaprowadzi nas aż pod dach synagogi i do żydowskiego domu na wystawie stałej. Będziemy grać, śpiewać i zajadać tradycyjnie, gorące i pachnące, koszerne pączki.
BRAK BILETÓW
Koncert „Światła Chanuki”
Data: 15 grudniaGodz.: 17:30Wolne miejsca: 0
Wieczór chanukowy zakończymy wyjątkowym koncertem bębniarskim Ryszarda Bazarnika z fluorescencyjnymi interaktywnymi niespodziankami.
BRAK BILETÓW
Trójwymiarowy Tel Awiw
Data: 21 grudniaGodz.: 11:00Wolne miejsca: 0
Wielu z nas spędza czas w wirtualnej rzeczywistości. Pewnie każdy już widział wykreowany w 3D świat na ekranie komputera czy tabletu. Teraz będziemy mogli stworzyć własne wirtualne światy, a nawet przenieść je do rzeczywistości dzięki drukarkom 3D! Podczas twórczych warsztatów złapiemy nie tylko za myszki i klawiatury, a również za kartki, kredki i nożyczki. Wspólnie stworzymy modele 3D, inspirując się pięknymi obrazami i zdjęciami wprost z wystawy „Gdynia ― Tel Awiw”. Mali projektanci wyczarują cudowne makiety miast, portów, mórz i plaż. Na warsztaty zapraszają kreatywni trenerzy z „3D with Me”. Warsztaty dla dzieci 4-10 lat wraz z opiekunami.
BRAK BILETÓW
Wybierz inny dzień w kalendarzu powyżej.