PLENNEWSLETTERfacebooktwitteryoutube

PRZEFILTRUJ PO GRUPIE WYDARZEŃ LUB WYBIERZ Z WIDOCZNYCH PONIŻEJ:

Trójwymiarowy Tel Awiw
Data: 19 październikaGodz.: 11:00Wolne miejsca: 0
Wielu z nas spędza czas w wirtualnej rzeczywistości. Pewnie każdy już widział wykreowany w 3D świat na ekranie komputera czy tabletu. Teraz będziemy mogli stworzyć własne wirtualne światy, a nawet przenieść je do rzeczywistości dzięki drukarkom 3D! Podczas twórczych warsztatów złapiemy nie tylko za myszki i klawiatury, a również za kartki, kredki i nożyczki. Wspólnie stworzymy modele 3D, inspirując się pięknymi obrazami i zdjęciami wprost z wystawy „Gdynia ― Tel Awiw”. Mali projektanci wyczarują cudowne makiety miast, portów, mórz i plaż. Na warsztaty zapraszają kreatywni trenerzy z „3D with Me”. Warsztaty dla dzieci 4-10 lat wraz z opiekunami.
BRAK BILETÓW
Dźwiękostacje, czyli Kino Wyobraźni
Data: 26 październikaGodz.: 11:00Wolne miejsca: 0
Zapraszamy na cykl eksperymentalnych warsztatów łączących architekturę z muzyką. Punktem wyjścia stanie się budynek Muzeum POLIN, którego linie, rytmy, wzory przełożymy na świat dźwięków. W naszych głowach powstaną ruchome obrazy. Gdzie jesteśmy? Jak nas widzi przelatujący ptak? Narysujmy schematyczny widok Muzeum POLIN „z lotu ptaka”. Zaznaczmy kontury budynku oraz kilka charakterystycznych dla niego obiektów. A teraz załóżmy opaski na oczy i wybierzmy się w podróż... Jak usłyszymy przestrzeń, w której przebywamy z zamkniętymi oczami? Czy coś nas zaskoczy? Podczas wspólnego spaceru dotrzemy do kilku dźwiękowych stacji, w których usłyszymy niezwykłe, egzotyczne dźwięki. Warsztaty przygotowane przez Aleksandrę Chciuk. Warsztaty dla dzieci 4-10 lat wraz z opiekunami.
BRAK BILETÓW
Architektura w 3D
Data: 27 październikaGodz.: 11:00Wolne miejsca: 0
Warsztaty z drukiem 3D rozwijają wyobraźnię przestrzenną i wprowadzają najmłodszych w tajniki nowych technologii. Połączone z wyprawą do świata sztuki, architektury i dizajnu mogą dać impuls do tworzenia innowacyjnych kreacji. Zapraszamy na zajęcia, na których będziemy przygotowywać modele 3D na podstawie obiektów odnalezionych na wystawie „Gdynia ― Tel Awiw”. Najmłodsi będą samodzielnie projektować, modelować i drukować. Warsztaty prowadzone we współpracy z firmą SIGNIS. Warsztaty dla dzieci 4-10 lat wraz z opiekunami. Warsztaty towarzyszą wystawie czasowej „Gdynia – Tel Awiw”.
BRAK BILETÓW
Wybierz inny dzień w kalendarzu powyżej.